Luottamushenkilöt

 

Urjalan Kokoomus ry:n luottamushenkilöt 2017-2021

 

Kunnanvaltuutetut:

 

Jaakko Honkaniemi

     050-5937179

jaakko.honkaniemi2@luukku.com

Heidi Rytky

     040-9006641

heidi.rytky@mobilia.fi

Janne Suonpää

     0400-733488

janne.suonpaa@pp1.inet.fi

Marjo Leino

     044-3535146

marjo.h.leino@gmail.com

Teemu Salminen

     040-6727224

salminen.ts@gmail.com

 

 

 

Varavaltuutetut:

 

 

 

Erja Aaltonen

 

0400-715702

 

  erja.aaltonen1@luukku.com

Ilkka Vuori

040-5462187

  ilkka.vuori@omakotitalo.com

Mikko Uotila

050-5607016

  ark.mu@luukku.com

Kristoffer Brandys

040-8211053

  kristofferbrandys@gmail.com

Merja Rauta

0400-771865

  merja.rauta@kolumbus.fi

 

 

 

 

 

 

Luottamuspaikat:

 

Valtuustoryhmän puheenjohtaja: Heidi Rytky

Valtuustoryhmän 1. varapuheenjohtaja: Teemu Salminen

Valtuustoryhmän 2. varapuheenjohtaja: Marjo Leino

Valtuuston 2. varapuheenjohtaja: Janne Suonpää

Kunnanhallituksen puheenjohtaja (2017-2019): Jaakko Honkaniemi varalla Mikko Uotila

Kunnanhallituksen jäsen: Heidi Rytky varalla Erja Aaltonen

Tarkastuslautakunnan jäsen: Terttu Hiukkamäki varalla Elisa Lahma

Perusturvalautakunnan jäsen:  Kristoffer Brandys varalla Janne Suonpää

Akaan-Urjalan perusturvalautakunnan jäsen: Mikko Uotila varalla Janne Suonpää

Sivistyslautakunnan varapuheenjohtaja: Marjo Leino varalla Heidi Rytky

Sivistyslautakunnan jäsen: Ilkka Vuori varalla Kristoffer Brandys

Teknisenlautakunnan varapuheenjohtaja: Teemu Salminen varalla Mikko Uotila

Teknisenlautakunnan jäsen: Erja Aaltonen varalla Marjo Leino

Rakennuslautakunnan varapuheenjohtaja: Janne Suonpää varalla Teemu Salminen

Rakennuslautakunnan jäsen: Merja Rauta varalla Heidi Rytky

Keskusvaalilautakunnan varapuheenjohtaja: Elisa Lahma varalla Hannu Nissi

Pirkanmaan sairaanhoitopiirin kuntayhtymän valtuusto: Terttu Hiukkamäki varalla Katri Rekola

Forssan jätelautakunnan jäsen: Merja Rauta varalla Marjo Leino

Kiinteistötoimitusten uskotut miehet: Elisa Lahma ja Juha Sulkonen